TJ Sokol LibišSK Rapid Psáry
0:5
so 7. 9. 2024 10:15 @ Sokol Libiš, HDT.cz KRAJSKÝ PŘEBOR (5. liga), 5. kolo

Hattrick kapitána, čisté konto a další tři body. Jsem spokojený, jásal trenér Antič

Očekávala se tuhá bitva. Vždyť soupeř před týdnem zatápěl do té doby stoprocentní Velimi a prohrál až gólem ze čtvrté minuty nastavení. Sobotní utkání 5. kola HDt.cz krajského přeboru mezi Sokolem Libiš a psárským Rapidem ale nakonec přineslo jednoznačnou podívanou. V ní zcela jasně dominovali hosté, kteří díky hattricku kapitána Lukáše Poučka a dvěma trefám kanonýra Ihora Krasnyanyka vybojovali další tři body za výhru 5:0.

Psáry, které do utkání v Libiši nastoupily bez několika chybějících hráčů a také již bez asistenta Lukáš Debnára na lavičce (podrobnosti přineseme později), o svém třetím vítězství sezony rozhodly už v úvodním dějství, v němž soupeři z okresu Mělník nasázely čtyři góly. Rovnoměrně se o ně podělili Ihor Krasnyanyk a Lukáš Pouček, jenž se trefil jednou také po pauze, takže zkompletoval hattrick a pečetil konečný výsledek.

„Se sobotním zápasem jsem nadmíru spokojený. I přesto, že jsme k utkání odjeli oslabeni o několik hráčů a museli nám vypomoci dorostenci, se nám povedlo vstřelit relativně brzy gól, který nám pomohl k tomu, abychom diktovali tempo hry a zaslouženě vysoko vyhráli první poločas a nakonec i celý zápas. Jsem také rád, že se nám vůbec poprvé v nové sezoně podařilo udržet čisté konto," těšilo trenéra Psár Danilo Antiče.

Jeho svěřenci se díky importu tří bodů dostali v tabulce nejvyšší soutěže Středočeského kraje už na třetí místo. Příště je ale čeká na domácím hřišti těžký oříšek, a sice Čáslav. Tento mač je na programu 14. září od 16.30.

Krajský přebor (5. kolo): TJ Sokol Libiš - SK Rapid Psáry 0:5

Poločas: 0:4. Branky: 35., 44. a 55. Pouček, 12. a 45+1. Krasnyanyk. Rozhodčí: Nerad - Garaja, Kovář. ŽK: 0:1 (87. Studnička). Diváci: 90. Sestava TJ Sokol Libiš: Fiala - Šamša (79. Čičatka), Chalupa, Mündl, Trýzna (79. Nejezchleba), Moravec, Savulkin, Jindřich (46. Janovský), Simandl (46. Tauchman), Ciolek (27. Bessonov), Pospíšil. Trenér: Miroslav Kratochvíl. Sestava SK Rapid Psáry: Foferka - Mikyska, Kováč, Šimáček, Půlpán, Proskočil, Pouček (71. Kouba), Studnička, Sahula (46. Tichý), O. Kalous, Krasnyanyk. Trenér: Danilo Antič.