TJ KuniceSK Rapid Psáry
2:0
ne 6. 10. 2024 9:30 @ Kunice - hřiště č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR U19, 9. kolo

Nečekaná prohra. Utkání se nám bohužel nepovedlo, litoval Marek Šedivý

Pořádná facka. Tohle se opravdu moc nečekalo. Po cenné výhře nad silnými Poděbrady fotbalisté Rapidu do 19 let tvrdě narazili, když v nedělním utkání 9. kola nejvyšší krajské soutěže prohráli na hřišti trápících se Kunic 0:2. Domácí, kteří předtím měli na svém kontě pouhé tři body, rozložili svoje góly do obou poločasů. Celé druhé dějství navíc po vyloučení psárského brankáře Vasyla Pavlyshche hráli v početní převaze.

„Utkání v Kunicích nám bohužel nevyšlo. Za chyby, které jsme vytvořili, jsme byli potrestáni, naopak se nám nepovedlo potrestat chyby, které udělal soupeř. Ve druhém poločase jsme si i v deseti lidech vypracovali mnoho šancí a vyvinuli velký tlak, ten se nám však nepovedlo zužitkovat," litoval chvíli po skončení duelu psárský fotbalista Marek Šedivý. Starší dorostenci Rapidu po třetí porážce v sezoně zůstávají na čtvrtém místě tabulky, ale potřebují vyhrát v příštím kole, v němž doma přivítají velice kvalitní Dobříš. A to bude celkem fuška.

Krajský přebor U19 (9. kolo): TJ Kunice - SK Rapid Psáry 2:0

Poločas: 1:0. Branky: 30. Hanzalius, 67. Kabelka. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:0 (49. Severa, 90+1. Hanzalius). ČK: 0:1 (45. Pavlashche). Diváci: 70. Sestava TJ Kunice U19: Urx - Jarkovský, Chrdle (84. Makovec), Jedlička, Severa (88. Ištok), Úlehla, Kvartek, Smetánka, Hanzalius, Kabelka, Moureček. Trenér: Matěj Soucha. Sestava SK Rapid Psáry U19: Pavlyshche - J. Přeučil (80. Kalbáč), Sahula, Kouba, Tichý, Šedivý, Navrátil (68. Pastierik), Mašek, Oborný (45. Perlík), Baxa (58. Švach), Suchar. Trenéři: Jakub Splavec, Jiří Kratochvíl, Kryštof Kratochvíl.