Související zápas

SK Rapid Psáry
SK Slavia Jesenice BSK Rapid Psáry
4:2
ne 8. 9. 2024 17:00 @ Jesenice, ERDINGER Alkoholfrei III. třída (9.liga) skupina A, 5. kolo

Derby béček ovládla Jesenice. Hájek: Výsledek odpovídá předvedené hře

/FOTOGALERIE/ Béčko psárského fotbalového klubu podruhé za sebou v této sezoně nebodovalo. Po Čisovicích, s nimiž před týdnem doma prohrálo těsně 4:5, záložní tým Rapidu nestačil ani na rezervu Jesenice, které v nedělním utkání 5. kola okresní trojky podlehl na jejím hřišti 2:4.

Po bezbrankovém prvním poločase se po obrátce docela roztrhl s góly pytel. Na vedoucí trefu domácího kanonýra Dominika Novotného sice dokázal rychle zareagovat střídající Josef Půlpán, ale pak už úřadovali jen (téměř) slávisté. Ti se po trefách Václava Bradáče, Ondřeje Šeráka a znovu Dominika Novotného dostali do tříbrankového trháku, který v poslední minutě korigovala kosmetická tečka psárského Matěje Moravce.

„K zápasu jsme jako celek nepřistoupili ideálně, soupeř téměř od začátku diktoval tempo hry a my jsme dílem přístupu k tréninkovému procesu a životosprávě nebyli schopni toto soupeřovo tempo udržet. V současném rozpoložení kádru nejsme pro podobného soupeře konkurenceschopní. Výsledek odpovídá předvedené hře a až na pár výjimek nesnese nikdo ze sestavy přísnější měřítko," litoval asistent trenéra Rapidu B Martin Hájek.

Béčko Rapidu se po třech odehraných kolech nachází v tabulce áčkové skupiny třetí okresní třídy na osmém místě. Další šanci na body má však už v neděli od 16.30 hodin doma proti doposud stoprocentní Zvoli.

III. třída, skupina A (5. kolo): SK Slavia Jesenice B - SK Rapid Psáry B 4:2

Poločas: 0:0. Branky: 50. a 88. D. Novotný, 55. Bradáč, 73. Šerák - 52. Půlpán, 90. Moravec. Rozhodčí: Maňas. ŽK: 0:1 (19. Vrkoč). Diváci: 80. Sestava SK Slavia Jesenice B: Melichárek - Oravec, Kul'ha (77. Katrych), Bradáč (77. M. Neumann), Mareček, Rak, Štěpánek, D. Novotný (90. Ilčyšyn), Novák (90. Pašek), Ondrák, Skok (46. Šerák). Trenér: Roman Škrabal. Sestava SK Rapid Psáry B: Čejka - Mikyska (46. Moravec), Szako, Skřivan, Šimeček (46. Půlpán), Vrkoč, Djebar, Belia, L. Přeučil, Mathauser (73. Horký). Trenér: Luděk Horký.