Související zápas

SK Rapid Psáry
SK Rapid PsáryTJ Štěchovice
3:5
ne 20. 10. 2024 15:30 @ Psáry, ERDINGER Alkoholfrei III. třída (9.liga) skupina A, 11. kolo

Lukáš Kalous: Porážka nás moc mrzí, hráli jsme dobře

Po delším zranění se pomalu, ale jistě vrací zpátky. Řeč je o čtyřiatřicetiletém ofenzivním fotbalistovi Rapidu Lukáši Kalousovi, který v neděli odehrál celé utkání 11. kola okresní trojky proti Štěchovicím. Ani jeho přítomnost ale mužstvu nepomohla, soupeř ze Štěchovic si ze Psár odvezl všechny tři body za vítězství 5:3, přestože ještě třicet minut před koncem vedli domácí borci o dvě branky.

„Zápas se smolnou tečkou," posteskl si Lukáš Kalous. „Celých devadesát minut jsme měli balon na svých kopačkách, hráli na soupeřově polovině, vytvořili jsme si spoustu brankových příležitostí, ale proměnili jsme pouze tři. Za stavu 3:1 bohužel přišla naše černá chvilka, se kterou jsme nepočítali a soupeř utkání otočil. Tato porážka nás moc mrzí, protože jsme hráli velmi dobře," zhodnotil zápas borec, který je navzdory porážce rád, že může být po dlouhém zranění zpátky na zeleném trávníku.

Béčko Psár tedy nenavázalo na předchozí vítězství v Průhonicích nad zálohou Spartaku (6:3), a v domácím prostředí nebodovalo. Rapid je v aktuální tabulce sedmý, ale na poslední čtrnáctou příčku má pouze dvoubodový náskok. V příštím kole hraje rezerva Psár v Davli proti Slavoji (sobota 14.30 hodin).

III. třída (skupina A), 11. kolo: SK Rapid Psáry B - TJ Štěchovice 3:5

Poločas: 1:1. Branky: 16. Krasnyanyk, 47. Szako, 60. Vrkoč - 13. a 89. Šneider, 63. Havlan, 75. Bouška, 80. Černý. Rozhodčí: Hrdlička. ŽK: 1:2 (72. Vrkoč - 65. Křivonoska, 79. Havlíček). Diváci: 45. Sestava SK Rapid Psáry B: Horký - Szako, Skřivan (46. Vrkoč), Moravec (46., Půlpán), Keller, Belia, Zeithaml (46. Baxa), Hájek (46. Šimeček), Djebar, Krasnyanyk, L. Kalous. Trenér: Luděk Horký. Sestava TJ Štěchovice: Schejbal - Cihelka, Havlíček, Vošta, Bouška, J. Hájek, Mareček, Křivonoska, Černý, Šneider, Havlan. Trenér: Vladimír Kučera.