SK Rapid PsárySK KAZÍN - Dolní Mokropsy
6:2
ne 1. 9. 2024 9:30 @ Psáry, KRAJSKÝ PŘEBOR U19, 4. kolo

Máme další tři body, ale naše práce ještě není hotová, prohlásil Matyáš Baxa

První polovinu náročné série čtyř zápasů v jedenácti dnech mají za sebou. A zvládli ji bravurně. Starší dorostenci Psár po čtvrtečním vítězství nad Kralupy (4:0) přehráli o čtyři góly také výběr SK Kazín - Dolní Mokropsy, který v nedělním utkání 4. kola nejvyšší krajské soutěže fotbalistů do 19 let přejeli 6:2. Dvě branky vstřelili Jakub Tichý s Jiřím Sucharem, jednou přesně pálili také Matěj Mašek s Janem Navrátilem.

„Nedělní zápas jsme zvládli skvěle. V prvním poločase jsme dokázali vstřelit tři góly a soupeře jsme do žádné vyložené šance nepustili. Ve druhém dějstvím už naše hra nebyla tak kvalitní a začala postupně upadat. I přesto jsme přidali další tři branky, i když jsme dvakrát inkasovali. Chtěl bych pochválit celý tým za celkový výkon. Máme další tři body, ale naše práce ještě není hotová," prohlásil obránce Psár Matyáš Baxa.

Nejbližší zápas sehraje družina trenérského triumvirátu (Jiří Kratochvíl, Jakub Splavec a Kryštof Kratochvíl) již ve středu od 18 hodin na hřišti Tatranu Rakovník proti celku Rakovnicka - jedná se o dohrávku 1. kola. O víkendu pak starší dorostence čeká další venkovní souboj, a sice proti velmi kvalitním Neratovicím - Byškovicím.

Krajský přebor U19 (4. kolo): SK Rapid Psáry - SK Kazín 6:2

Poločas: 3:0. Branky: 17. z penalty a 35. z penalty Tichý, 75. a 85. Suchar, 41. Mašek, 52. Navrátil - 56. z penalty a 80. Karásek. Rozhodčí: Orálek - Chylek, Kubíček. ŽK: 2:0 (64. Mašek, 86. Suchar). Diváci: 120. Sestava SK Rapid Psáry U19: Dvořák - Baxa, J. Přeučil, Švach (46. Kalbáč), Sahula, Kouba, Tichý (74. Pastierik), Suchar, Mašek, Navrátil, Šedivý. Trenéři: Jiří Kratochvíl, Jakub Splavec, Kryštof Kratochvíl. Sestava SK Kazín - Dolní Mokropsy U19: Šustr - Nešpůrek, V. Kepka, Chlupáč, Vojtěch, Strádal, Jarkovský (63. D. Kepka), Diviš (73. Zeman), Formánek, Holubec, Karásek. Trenér: Lukáš Stuchlík.