SK Rapid PsáryFK Kralupy 1901
3:5
čt 29. 8. 2024 18:00 @ Psáry, KRAJSKÝ PŘEBOR U17, 15. kolo

Mladíci doma neuspěli. Tým srazily chyby jednotlivců i špatný výkon ve středu hřiště

O víkendu rabovali na hřišti Polabanu Nymburk, ale na cenné vítězství bohužel nedokázali doma navázat. Mladší dorostenci Rapidu nestačili ve čtvrtek večer na Kralupy, s nimiž po divoké přestřelce prohráli 3:5.

Přitom udeřili jako první, když se po nastřelené tyči Oleksandra Zubka v následném závaru ve vápně nejlépe zorientoval Pavel Černý, který propálil hostujícího gólmana Jana Čmerdu. Kralupy ovšem ještě do konce úvodního dějství skóre dokázaly otočit - jmenovitě Samuel Svoboda, jenž v rozmezí 39. a 43. minuty vstřelil dva góly. Také ve druhém poločase měli navrch hosté, kteří nakonec získali velice cenné a důležité tři body.

„V prvním poločase se nám moc nedařilo, ale i přesto jsme šli do vedení. Soupeř si díky našemu špatnému výkonu ve středu hřiště vypracoval několik šancí a do poločasu skóre otočil. Ve druhé půli se toho do dalšího obdrženého gólu moc nezměnilo. Za stavu 1:3 jsme začali více hrát svoji hru, ale srazily nás individuální chyby, takže nebereme ani bod," litoval fotbalista mladšího dorostu Rapidu Psáry Lukáš Trejtnar.

Šanci na reparát ale s týmem má už v neděli, kdy sedmnáctka od 11.45 hodin přivítá výběr SK Kazín - Dolní Mokropsy, který má za sebou dva zápasy a oba prohrál (při celkovém skóre 1:23).

Krajský přebor U17 (15. kolo): SK Rapid Psáry - FK Kralupy 1901 3:5

Poločas: 1:2. Branky: 19. Černý, 66. Pastierik, 84. Švach z penalty – 39. a 43. S. Svoboda, 80. a 90. Král, 48. Holý. Rozhodčí: Orálek. ŽK: 2:2 (90. Perlík, 90. Seibert – 82. Šenkýř, 90. Cvrk). Diváci: 80. Sestava SK Rapid Psáry U17: Perlík – Pitter, Forst, Seibert, Scholz, Král (46. Medvedík), Trejtnar (46. Švach), Zubko, Pastierik, Černý (56. Martínek), Drha (74. Lagin). Trenér: Michal Suchý. Sestava FK Kralupy 1901 U17: Čmerda – Cvrk, Pecník, Holý (56. Rákos, 88. Janouškovec), Janda (33. Prokeš), Král (46. Valášek), S. Svoboda, Valtr, Korček (74. Dobš), Špáda (46. Šenkýř), Smejkal. Trenér: Lukáš Psota.