Mladším dorostencům zazpíval kanár. Utkání se nám vůbec nepovedlo, naříkal Perlík

/FOTOGALERIE, OHLASY/ Zatímco starší dorostenci vybojovali na úvod sezony cenný bod, sedmnáctka fotbalových Psár proti Vyžlovce neuspěla. V nedělním utkání 2. kola krajského přeboru mladšího dorostu schytala v domácím prostředí od svého soupeře šestigólový příděl a prohrála vysoko 0:6.

Hostující hráči, kteří předtím nastříleli Velimi neuvěřitelných devětadvacet branek, o svém vítězství rozhodli už v úvodních čtyřiadvaceti minutách, v nichž Rapidu nasázeli pět gólů. Hrdinou utkání se stal útočník Lukáš Nádraský, jenž zaznamenal hattrick. „Nedělní utkání se nám vůbec nepovedlo. Do prvního poločasu jsme vstoupili špatně a dostali jsme pět gólů. Druhá polovina zápasu už byla z naší strany o trochu lepší, začali jsme malinko běhat a dostávali jsme se do šancí. Ty jsme ale bohužel neproměnili," hodnotil zápas brankář mladšího dorostu Rapidu Psáry Tomáš Perlík, jenž proti Vyžlovce odchytal celou první půli.

Další zápas měli mladíci Psár odehrát tuto středu na hřišti Tatranu Rakovník proti domácímu výběru Rakovnicka, ale tento duel byl znovu - již podruhé - odložen. Nejbližší utkání tak na sedmnáctku Psár čeká v sobotu od 11.45 hodin na trávníku Polabanu Nymburk. Ten své jediné doposud odehrané utkání prohrál 1:11 (s Dobříší).

Krajský přebor U17 (2. kolo): SK Rapid Psáry - SK Vyžlovka 0:6

Poločas: 0:5. Branky: 4., 20. a 24. Nádraský, 6. Š. Lukášek, 15. Lenz, 85. Šenkýř. Rozhodčí: Šťastný - Drha (laik), Smrčina (laik). ŽK: 0:1 (82. Bohata). Diváci: 100. Sestava SK Rapid Psáry U17: Perlík (46. Medvedík) - Martínek (46. Pitter), Forst, Seibert, Černý, O´Connor, Zubko, Trejtnar, Pastierik, Drha, Scholz. Trenér: Karel Černoch. Sestava SK Vyžlovka U17: Hlobik - Kočí, Náprstek, Nachtigal (80. Bohata), Vosecký (80. Šenkýř), Nádraský, Valný (46. Votruba), Čermák (46. Hrouda), Š. Lukášek (80. K. Lukášek), Lenz, Smrčina. Trenér: Roman Nešpor.