SK Rapid Psáry
SK Rapid PsáryMFK Dobříš
0:3
ne 13. 10. 2024 11:45 @ Psáry, KRAJSKÝ PŘEBOR U17, 10. kolo

Proti papírově silnějšímu soupeři jsme nepropadli, mínil kouč po porážce s lídrem

Proti favorizovanému soupeři, který v letošní sezoně jako jediný ještě neprohrál, statečně bojovali, ale na nějaký bodový zisk to bohužel nestačilo. Mladší dorostenci Rapidu v nedělním utkání 10. kola krajského přeboru fotbalistů do 17 let podlehli na domácím hřišti Dobříši 0:3, ale zůstávají na devátém místě tabulky.

„Myslím si, že jsme v prvním poločase měli ze soupeře zbytečné respekt. Pomalu jsme dotahovali útočnou polovinu Dobříše a dávali protihráčům prostor k zakládání akcí. Ale přežili jsme vyložené šance a je velká škoda, že Saša tu naši neproměnil," litoval trenér sedmnáctky Psár Michal Suchý. „Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. Kluci plnili pokyny z kabiny a mrzí mě, že jsme si z vypracovaných příležitostí nepřipsali branku. Ta by utkáním mohla zamíchat," měl jasno sedmatřicetiletý lodivod.

Ačkoliv soupeř hubené vedení z úvodního dějství po obrátce nakonec navýšil a získal tři body, trenér Suchý svoje svěřence chválil. „Proti papírově silnějšímu soupeři jsme nepropadli, za což jsem klukům poděkoval. Naopak jsme jim snad dostatečně důrazně dali najevo naší nespokojenost se žlutými kartami za komentování rozhodčího," narážel Michal Suchý na pět výstražných karet, které jeho hráči proti lídrovi posbírali.

Krajský přebor U17 (10. kolo): SK Rapid Psáry - MFK Dobříš 0:3

Poločas: 0:1. Branky: 30. Hora, 74. Klikorka, 85. Matějka. ŽK: 5:1 (3. Drha, 59. Perlík, 67. Pavlyshche, 77. Forst, 88. Seibert - 26. Rampa). Diváci: 45. Sestava SK Rapid Psáry U17: Medvedík - Černý, Pavlyshche, Seibert, Pitter (46. Pastierik), Trejtnar, Král (77. Bürger), Švach, Forst, Zubko (72. Lagin), Drha (46. Perlík). Trenér: Michal Suchý. Sestava MFK Dobříš U17: Fait - Sochor, Šantora (77. Kvapil), Frydrych, Dvořák, Klikorka, Ulrych, Višek, Rampa, Matějka, Schneider (14. Hora, 51. Karas). Trenér: Jan Karas.