TJ KuniceSK Rapid Psáry
2:5
ne 6. 10. 2024 11:45 @ Kunice - hřiště č.1, KRAJSKÝ PŘEBOR U17, 9. kolo

Střelec Švach: Vyrovnaný zápas. Jsem moc rád, že jsme ho zvládli

Třetí vítězství v probíhající sezoně si o víkendu na svoje konto připsali mladší dorostenci Rapidu Psáry, kteří v nedělním devátém kole krajského přeboru přehráli domácí Kunice jasně 5:2. Hrdinou utkání se stal stále ještě patnáctiletý ofenzivní hračička Pavel Švach, jenž se na cenné výhře podílel hattrickem.

Pravda: výsledek sice hovoří jasnou řečí, ale tak snadné to psárští mladíci v Kunicích neměli. Dva góly, jimiž definitivně zlomili odpor soupeře, totiž vstřelili až v posledních minutách. „Byl to vyrovnaný zápas, který jsme nakonec vyhráli a získali důležité tři body. Do dalších zápasů bychom ale měli zlepšit pohyb bez míče, který nám v Kunicích chyběl. Jsem ale opravdu moc rád, že jsme to zvládli," liboval si třígólový Pavel Švach.

Sedmnáctka Rapidu Psáry se v aktuální tabulce se ziskem kulatých deseti bodů nachází na devátém místě, a v příštím kole (v neděli od 11.45 hodin) přivítá na domácím hřišti MFK Dobříš - aktuálně druhý a stále neporažený tým tabulky, který v osmi předchozích zápasech nasázel neuvěřitelných sedmapadesát gólů.

Krajský přebor U17 (9. kolo): TJ Kunice - SK Rapid Psáry 2:5

Poločas: 0:1. Branky: 53. Ištok, 77. Smetánka - 9., 90. a 90+2. Švach, 53. Martínek, 68. Zubko. Rozhodčí: Mitrovic. ŽK: 5:0 (28. a 89. Vít, 42. Jiráček, 66. Trčka, 89. Řepa). ČK: 1:0 (89. Vít). Diváci: 70. TJ Kunice U17: Tulach - Starčevskyj, Lindner, Řepa, Počta (68. Smetánka), Stukbauer (45. Jedlička), Jiráček (45. Trčka), Ištok, Brabec (68. Úlehla), Dušek, Vít. Trenér: Matěj Soucha. SK Rapid Psáry U17: Perlík - Švach, Pitter (31. Král), Forst, Seibert, Scholz, Trejtnar, Zubko, Černý, Pastierik (60. Martínek), Drha (74. Brabec). Trenér: Michal Suchý.