Fotbal Neratovice - ByškoviceSK Rapid Psáry
5:2
ne 8. 9. 2024 9:30 @ Sokol Byškovice / tráva, KRAJSKÝ PŘEBOR U19, 5. kolo

Mladíci podruhé v řadě nebodovali. Kratochvíl litoval nevyužitých šancí i chyb

Podruhé za sebou padli. Minulou středu v dohrávce na hřišti Rakovnicka, teď o víkendu v Byškovicích proti kvalitnímu týmu Fotbal Neratovice-Byškovice. Starší dorostenci v okleštěné sestavě sice na trávníku soupeře vedli po prvním poločase 2:1, ale po změně stran už dominoval soupeř, který vstřelil čtyři góly a vyhrál 5:2.

Obě branky psárského mužstva v zápase 5. kola krajského přeboru vstřelil nejlepší střelec týmu Jakub Tichý, který se prosadil v úvodních dvanácti minutách. Další branku už ale nepřidal, a nikdo jiný na něj nedokázal navázat. Devatenáctka tak v aktuální tabulce soutěže klesla na šestou příčku, teď v neděli (od 9.30 hodin) navíc hostí vedoucí rezervu SK Kladno, která v pěti odehraných zápasech ukořistila třináct bodů.

„První půli s velice kvalitním soupeřem jsme zvládli výborně. Je pouze škoda, že jsme ze šancí, které jsme si vypracovali, nevytěžili více branek. Do druhého dějství jsme vstoupili dobře psychicky nastaveni, ale kvůli individuálním chybám a dvěma slepeným gólům jsme domácí tým pustili do zápasu, na jehož vývoj jsme již nedokázali zareagovat," posteskl si nejmladší z trenérského štábu psárského dorostu U19 Kryštof Kratochvíl.

KP U19 (5. kolo): Neratovice-Byškovice U19 - SK Rapid Psáry U19 5:2

Poločas: 1:2. Branky: 4. a 50. Mára, 47. a 56. Pešta, 75. Sýkora - 8. a 12. Tichý. Rozhodčí: Petr - Pomykáček, Matějček. ŽK: 1:5 (55. Ledvina - 26. Tichý, 39. Motyčka, 55. Suchar, 71. Dvořák, 72. Sahula). Diváci: 40. Sestava Fotbal Neratovice-Byškovice U19: Velický - Lisec, Jašek, Kunfront, Přibyl, Polák, Sýkora, Rejšek, Škrabálek, Mára, Pešta. Střídající hráči (na lavičce): Tříska, Churavý, Jedlička, Ledvina, Znamenáček. Trenér: Lukáš Fibiger. Sestava SK Rapid Psáry U19: Dvořák - Baxa, J. Přeučil, Motyčka, Sahula, Kouba, Tichý, Suchar, Švach, Šedivý, Sládek. Střídající hráči (na lavičce): Pastierik, Navrátil. Trenéři: Kryštof Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Jakub Splavec.