SK Rapid PsárySK KAZÍN - Dolní Mokropsy
8:1
ne 1. 9. 2024 11:45 @ Psáry, KRAJSKÝ PŘEBOR U17, 4. kolo

Sedmnáctka rozstřílela Kazín. Hráči vítězství věnovali trenérovi a jeho taťkovi

Na předchozí porážku s Kralupy, jimž ve čtvrteční dohrávce podlehli 3:5, odpověděli tím nejlepším možným způsobem. Sedmnáctka fotbalových Psár v nedělním utkání 4. kola nejvyšší soutěže Středočeského kraje zdemolovala soupeře z Kazína jednoznačně 8:1 a slaví druhou výhru sezony. Rapid o svém tříbodovém úspěchu rozhodl už v úvodu utkání, v němž během devatenácti minut nastřílel soupeři sedm branek.

„Utkání jsme vyhráli v prvních dvaceti minutách, ve kterých jsme nasázeli sedm gólů. Zbytek zápasu jsme pak už v klidu dohráli. Toto vítězství bychom rádi věnovali našemu trenérovi Michalu Suchému a jeho taťkovi," řekl po mači Filip Pastierik, autor dvou branek Rapidu. Psárští mladší dorostenci se po čtyřech odehraných zápasech nacházejí v tabulce se ziskem šesti bodů na devátém místě, nejbližší utkání sehrají ve středu na půdě prozatím stoprocentního Rakovnicka. Dohrávka 1. kola začíná v 16 hodin.

Krajský přebor U17 (4. kolo): SK Rapid Psáry - SK Kazín 8:1

Poločas: 7:0. Branky: 2. a 14. Pastierik, 5. Švach, 7. R. Kepka vlastní, 9. Trejtnar, 12. Scholz, 19. Černý, 55. Zubko - 51. Zeman z penalty. Rozhodčí: Chylek - Dvořák, V. Kepka (laik). ŽK: 0:0. Diváci: 60. Sestava SK Rapid Psáry U17: Medvedík - Pitter (77. Severa), Seibert, Scholz, Forst, Trejtnar (77. Host), Zubko, Pastierik (77. Ladislav Martínek), Černý (58. Král), Drha (77. Lagin), Švach. Trenér: Karel Černoch. Sestava SK Kazín - Dolní Mokropsy U17: Urban - Blažej (46. D. Kepka), Knytl (46. Spáčil), Vinter, R. Kepka (46. Tenkrát, 77. Andrlík), Lukáš Martínek (73. Cihlář), Zeman, Karásek, Clifton (62. Strádal), Zimmermann, Cír. Trenér: Petr Cihlář.