Zobrazeno 1 až 10 z celkem 29 článků.

Sedmnáctka nezvládla druhý poločas a domů se vracela s porážkou. Co řekl trenér?

V Byškovicích se o víkendu nedařilo ani mladšímu dorostu Rapidu, který v souboji 5. kola krajského přeboru fotbalistů do 17 let podlehl domácím Neratovicím vysoko 1:7. Parta okolo trenéra Michala Suchého sice po prvním poločase ztrácela na svého soupeře pouze jednu branku, po změně stran ale Neratovice přepnuly motory na vyšší rychlostní stupeň a díky pěti brankám střídajících hráčů i chybám soka slavily vysoké vítězství.

Sedmnáctka rozstřílela Kazín. Hráči vítězství věnovali trenérovi a jeho taťkovi

Na předchozí porážku s Kralupy, jimž ve čtvrteční dohrávce podlehli 3:5, odpověděli tím nejlepším možným způsobem. Sedmnáctka fotbalových Psár v nedělním utkání 4. kola nejvyšší soutěže Středočeského kraje zdemolovala soupeře z Kazína jednoznačně 8:1 a slaví druhou výhru sezony. Rapid o svém tříbodovém úspěchu rozhodl už v úvodu utkání, v němž během devatenácti minut nastřílel soupeři sedm branek.

Dorostence čekají čtyři zápasy v jedenácti dnech. První překážka? Kralupy

Čtvrteční odpoledne bude patřit fotbalu. Alespoň tomu tak bude v Psárech v areálu ve Sportovní ulici. Právě tam se totiž představí dorostenci domácího Rapidu, kteří v rámci předehrávaného (ale již jednou odloženého) 15. kola krajského přeboru přivítají na svém hřišti Kralupy. Devatenáctka začíná již v 15.45 hodin, úvodní výkop střetnutí fotbalistů v kategorii do sedmnácti let je na programu úderem šesté hodiny večerní.

Mladší dorostenci složili reparát, z Nymburku si odvezli všechny tři body

Minulý týden doma dostali pořádně nařezáno od Vyžlovky, která je deklasovala vysoko 6:0. Na zpívajícího kanára ale dali mladší dorostenci Rapidu Psáry teď zapomenout. Svěřenci trenéra Michala Suchého totiž v sobotním utkání 3. kola krajského přeboru fotbalistů do 17 let vyloupili horkou půdu Polabanu Nymburk, kde stejně jako jejich devatenáctka zvítězili 3:1 a domů si odvezli nesmírně cenné a důležité tři body.

Ofenzivní fotbal, cenný bod. Kluci ukázali sílu, pochvaloval si trenér Jakub Splavec

/REPORTÁŽ, OHLASY, FOTOGALERIE/ Premiéra v krajském přeboru přinesla starším dorostencům Rapidu Psáry cenný bod za remízu 3:3, kterou uhráli v rámci nedělního utkání 2. kola doma proti výborně připravené Vyžlovce. Svěřenci trenérského triumvirátu v zápase vedli už o dvě branky, ale nakonec museli zachraňovat remízu. Tu osm minut před koncem duelu vystřelil útočník Jakub Tichý.

Dorost půjde konečně do akce. Trenér devatenáctky očekává stoprocentní nasazení i odvahu

Utkání v Rakovníku s výběrem Rakovnicka i domácí konfrontace s Kralupy byla po dohodě klubů odložena na druhou polovinu srpna. Start sezony mezi krajskou smetánkou se tak dorostencům Rapidu malinko oddálil. Ta pravá chvíle teď ale přišla, už v neděli čeká mladíky Psár soutěžní premiéra - soupeřem bude Vyžlovka. Devatenáctka začíná na domácím hřišti ve Sportovní ulici již v půl desáté ráno, mladší dorostenci pak zahájí svou cestu nejvyšší soutěží ve Středočeském kraji čtvrt hodinky před polednem.

Dovedl dorost k postupu, pak přijal novou výzvu. Byla to krásná jízda, říká trenér Kozel

Byl jedním z hlavních strůjců famózního tažení dorostenců, kteří během uplynulé sezony v jedné ze skupin I. A třídy nebodovali pouze ve dvou případech (shodou okolností pokaždé s Vestcem) a zcela po zásluze si dokráčeli pro mistrovský titul a vysněný postup mezi elitu Středočeského kraje. Řeč je o trenérovi Janu Kozlovi, který se ale s Rapidem rozloučil. Přijal totiž nabídku pražského Motorletu, kde se stal lodivodem ligového dorostu U19.

Nový dohled nad mladíky Psár. Tým v kraji povede ambiciózní trojice trenérů

Dravé mládí, ambice, velká chuť. A také zkušenost. To je ve zkratce nový trenérský tým starších dorostenců Rapidu Psáry, které už zanedlouho čeká úvodní utkání v premiérovém ročníku mezi krajskou smetánkou. Tým po Janu Kozlovi, jenž přijal novou výzvu v Praze na Motorletu, převzali třiadvacetiletý Kryštof Kratochvíl, o osm let starší Jakub Splavec a zkušený Jiří Kratochvíl. Vedoucím družstva i nadále zůstává Jakub Kalbáč.