Související zápas

SK Rapid Psáry
SK Rapid PsáryTJ Sokol Čisovice A
4:5
ne 1. 9. 2024 17:00 @ Psáry, ERDINGER Alkoholfrei III. třída (9.liga) skupina A, 4. kolo

Trenér béčka navzdory porážce chválil: Kluci se rvali o každý balon, těšilo Horkého

Minule vyhráli na hřišti Dolních Jirčan, ale na venkovní vítězství nedokázali navázat. Fotbalisté rezervního výběru Rapidu totiž v nedělním utkání 4. kola áčkové skupiny okresní trojky prohráli na domácí půdě s Čisovicemi těsně 4:5. Díky hattricku Vojtěcha Vrkoče sice dokázali srovnat nepříznivé skóre 1:4, ale rozhodující branku inkasovali pouhých pět minut před koncem. Hosté si díky vítězství udrželi stoprocentní bilanci.

„Čisovice na nás nastoupily už od první minuty a my na začátku v horkém počasí sotva chytali dech. Pak jsme zvedli hlavu, bohužel jsme dali dvě branky z ofsajdu a do poločasové přestávky šli za nepříznivého stavu 1:3," popisoval psárský trenér Luděk Horký první půli.

„Hned po rozehrávce druhého poločasu jsme inkasovali počtvrté, ale pak jsme ukázali sílu i srdce a dokázali srovnat na 4:4. Bohužel jsme v závěru utkání dostali pátý gól a prohráli, ale kluci zaslouží i tak pochvalu, protože se rvali o každý balon," poukázal kouč béčka fotbalových Psár.

Šanci vrátit se zpátky na vítěznou vlnu mají jeho svěřenci už v neděli od 17 hodin v derby proti domácí rezervě Jesenice, která o víkendu remizovala na hřišti Jíloviště B i přesto, že ztrácela na svého soupeře tři branky.

III. třída, skupina A (4. kolo): SK Rapid Psáry B - TJ Sokol Čisovice 4:5

Poločas: 1:3. Branky: 58., 65. a 68. Vrkoč, 38. Moravec - 11., 36. a 46. Jan Prachař, 16. Brabenec, 85. Petrák. Rozhodčí: Bednář - Brož (laik), Mathauser (laik). ŽK: 3:4 (15. a 82. Szako, 90+1. Vrkoč - 87. a 90+1. Voborník, 12. Smutný, 85. Prachař). ČK: 1:1 (82. Szako - 90+1. Voborník). Diváci: 108. Sestava SK Rapid Psáry B: Dvořák - Khun, Hájek (38. Šimeček), Szako, Skřivan (46. L. Přeučil), Zeithaml (70. Kouba), Vrkoč, Djebar, Belia (82. Baxa), Mikyska, Moravec (46. Mathauser). Trenér: Luděk Horký. Sestava TJ Sokol Čisovice: Dürnsteiner - Petrák, Uher, Smutný, Hromádka (22. Josef Prachař), Kadič, Brabenec, Jakubík, Jan Prachař, Voborník, Matoušek (66. Vajsochr). Trenér: Antonín Verner.